„Michelin“ – automobilių aksesuarų lyderė visame pasaulyje, techninių inovacijų ieškanti nuo 1898 m. Vienas svarbiausių šio prekės ženklo tikslų – kurti tik aukščiausios kokybės gaminius, kurie būtų tvarūs ir saugūs naudoti. O kartu – kiekvienam vairuotojui pasiūlyti išskirtinius automobilio aksesuarus.

Išskirtinių automobilių kvapų kūrėjas, naudojantis geriausias gamybos technologijas ir išskirtinius kvapiuosius aliejus iš Italijos bei Prancūzijos. Produktai užtikrina ne tik malonų kvapą automobilyje, bet ir draugiškumą žmogui bei gamtai. Gamintojas dirba tik su tais partneriais, kurie gali užtikrinti saugumą ir tai įrodyti aplinkosaugos sertifikatais.

Gamintojas žinomas visame pasaulyje kaip išskirtinės alyvos kūrėjas. „Wolver“ gali pasiūlyti alyvos, kuri nepraranda savo savybių žemoje temperatūroje ir leidžia varikliui veikti išskirtinėmis oro sąlygomis – esant dideliam druskos ar dulkių kiekiui. Didžiąją dalį gaminamų alyvų ir tepalų sudaro biologiškai suyrančios medžiagos, o naudojami komponentai nedaro žalos gamtai.

„Tenzi detailer“ asortimentas – išskirtinės kokybės produktai rankinei automobilio priežiūrai. Nuo efektyvių šampūnų ir vaško plovimui, keramikos pagrindo priemonių kėbulo apsaugai iki salono valymui skirtų produktų. Priemonės padės pašalinti net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus, o po valymo proceso – pasijusti lyg automobilis būtų ką tik iš salono. 

„Tasotti“ specializacija – automobilių ir namų kvapai. Prekinis ženklas sujungia kokybę ir modernų dizainą, kad jums pasiūlytų tai, ką gali geriausio – platų kvapų pasirinkimą kiekvieno skoniui. 

„Yuko“ asortimente – daugiau kaip 250 rūšių tepalų, tarp kurių – sunkvežimiams ir agrotechnikai skirta alyva. Prekinio ženklo tyrimų laboratorija sertifikuota pagal ISO standartus, o kokybės kontrolė atliekama per 4 etapus.